Kontrola Dostępu KaDe

Kontrola dostępu KaDe

kadewww
Mamy przyjemność przedstawić zaawansowany System Kontroli Dostępu firmy KaDe przeznaczony dla małych i średnich systemów kontroli dostępu, dzielący się na dwie wersje : LITE i PREMIUM.
Skuteczna kontrola dostępu to nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa poszczególnych sfer budynku, ale także wymierne korzyści finansowe.
Wersja KaDe LITE posiada kontrolery KZ-1000 zintegrowane z czytnikami kart elektronicznych pracujące  w trybie sieciowym obsługującym do 320 przejść lub w trybie autonomicznym obsługującym jedno przejście. Program ma bardzo przyjazny interfejs graficzny,  jest prosty w instalacji i obsłudze, która wspomagana jest poprzez  intuicyjny system pomocy. System kontroli dostępu LITE przeznaczony jest głównie dla mniejszych systemów, gdzie pojemność systemu w przypadku zastosowanych kontrolerów KZ-1000 wynosi do 3000 kart. System może być zintegrowany z systemem CCTV, poprzez kartę wideo lub zewnętrzny DVR/IP. Program ma m.inn. możliwość współpracy z mapami  elektronicznymi, może wyświetlać zdjęcia użytkowników.

Wersja KaDe PREMIUM posiada kontrolery standardowe umieszczane jako moduł w metalowych obudowach zlokalizowanych w strefie ochronnej. Czytniki i inne elementy systemu umieszczane są przy kontrolowanym przejściu. Kontrolery KS-1012/1024 pracują w trybie sieciowym RS232/RS485 lub TCP/IP i umożliwiają obsługę czterech przejść (max 4096 w sieci ). System kontroli dostępu PREMIUM przeznaczony jest dla małych i średnich systemów gdzie wymagana pojemność pamięci kontrolera wynosi do 20000 kart.