Punkty

Punkty

SGP- punkt kontrolny “przykręcany” mocowany za pomocą wkrętów, śrub, itp. do dowolnego podłoża (beton, drewno, blacha …). Wytrzymały punkt w masywnej obudowie, produkowany w kilku kolorach. Śruby mocujące po zamontowaniu można rozwiercić w celu uniemożliwienia demontażu.

 

SGX– punkt kontrolny “uniwersalny” mocowany za pomocą nitów zrywalnych, wkrętów, śrub, itp. do dowolnego podłoża (beton, drewno, blacha …). Ogromna wytrzymałość na udary czołowe, płaska, estetyczna obudowa. Może być przyklejany do podłoża.

 

SGT- punkt kontrolny “etykieta”, przeznaczony do przenoszenia np. wraz z osobistymi kluczami lub trwałego mocowania do identyfikowanych przedmiotów (np. wydawane klucze, nadzorowane urządzenia, itp.). Często wykorzystywany jako punkt personalny lub obchodowy. Niewielkie rozmiary obudowy.

 

SGK- punkt kontrolny “klejony” mocowany za pomocą kleju do blachy montażowej przykręcanej do dowolnego podłoża (beton, drewno, blacha …). Wytrzymały punkt w masywnej obudowie, produkowany w kilku kolorach. Trudny do zdemontowania.

 

SGM– punkt kontrolny “do wmurowania” mocowany na zaprawie cementowej do muru lub betonu. Powierzchnie styków kontrolnych powinny tworzyć jedną płaszczyznę z powierzchnią, do której jest montowany. Po związaniu zaprawy montażowej praktycznie niezniszczalny. Najwyższa odporność mechaniczna.

 

SGB– punkt kontrolny “brelok” przeznaczony do noszenia np. z osobistymi kluczami. Wytrzymały punkt w masywnej obudowie, produkowany w kilku kolorach. Najczęściej wykorzystywany jako punkt personalny lub obchodowy.